TEL 600 283 718

 

OFERTA

STRONY  WWW

PROJEKTOWANIE

POLIGRAFIA

FOTOGRAFIA

FOTOGRAFIA ŚLUBNA

W zgodzie z potrzebami

Freom one to one hundreds...

Naszymi atutami są bogate doświadczenie, wiedza oraz elastyczność. Każda stworzona przez nas strona nosi wyraźne piętno rozwiązań, które służą celom biznesowym. Autorski CMS – system, który pozwala zarządzać treścią – dostosowujemy do specyfiki branży. Podobnie jak layout, grafikę, funkcjonalności. Łącząc doświadczenie handlowca z wyobraźnią projektanta jesteśmy w stanie stworzyć rozwiązanie, którego Państwo oczekujecie. Stronę internetową szytą na miarę. Bez kompromisów, półśrodków.

Nasze usugi.

 Projektowanie stron internetowych

 Tworzenie sklepów internetowych

 Pozycjonowanie stron internet.

 Identyfikacja wizualn

 

 

Najlepszy ambasador marki w internecie

Dołożymy wszelkich starań, by Państwa strona internetowa wyglądała reprezentacyjnie i była przyjazna dla użytkowników. Grafika, rozwiązania i funkcjonalności w pierwszej kolejności będą służyć budowaniu pozytywnego wizerunku firmy.

 

Technologia w służbie biznesu

Projekt strony internetowej to mariaż najnowszych trendów projektowych, standardów sieciowych W3C oraz indywidualnych potrzeb. Nowoczesne języki programowania XHTML, PHP, JAVA SCRIPT używamy w taki sposób, by służyły one pozyskaniu nowych klientów.

 

PROJEKTOWANIE GRAFICZNE

Na bieżąco informuję klienta o postępach w pracy. ..

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą szeroką ofertą projektowania graficzne dotyczącą wszelkiego rodzaju materiałów drukowanych. W sprzedaży posiadamy różnego rodzaju wizytówki i biznes karty papierowe wykonywane na kredzie lub kartonie, niezwykle trwałe wizytówki i biznes karty plastikowe, ulotki o różnych formatach, notesy klejone lub spiralowane zarówno z okładką jaki i bez, plakaty reklamowe i wiele innych.

Nasze usugi.

 Wizytówki

 Ulotki

 Plakaty

 Katalogi

Projektowanie materiałów do druku

Zajmujemy się profesjonalnym wykonywaniem projektów do druku. Posiadamy wieloletnie doświadczenie zdobyte poprzez zrealizowanie kilkudziesięciu projektów poligraficznych. Współpracujemy z profesjonalnymi i dużymi drukarniami w Polsce, przez co oferujemy również jednoczesny wydruk projektów. Gwarantujemy szybki czas realizacji oraz stosunkowo niską cenę w stosunku do wysokiej jakości. Przede wszystkim jednak posiadamy w ofercie całą gamę różnych rodzajów wydruków – poniżej opisujemy najpopularniejsze z nich, jeżeli interesują Cię inne, skontaktuj się z nami.

 

Istnieje możliwość dopasowania wielu parametrów druku, dzięki czemu klienci zawsze są zadowoleni z efektu końcowego. Jeżeli jesteś zainteresowany projektem graficznym lub wydrukiem gotowego już projektu zapraszamy do skontaktowania się z nami w celu oszacowania kosztów. Bardzo lubimy projektowanie poligrafii, dlaczego zachęcamy do kontaktu

 

 

POLIGRAFIA

Projektowanie wszelkiego rodzaju poligrafii...

Wraz z projektowaniem oferujemy także wysokiej jakości druk. Współpracujemy tylko z najlepszymi drukarniami.

Pracujemy na materiale powierzonym (fotografii, grafika) lub dysponujemy własnym zasobem fotograficznym.

Nasze usugi.

 Drukowanie wizytówek

 Drukowanie ulotek

 Drukowanie plakatów

 Banery i druk wielkoformatowy

 Inne materiały do druku

POLIGRAFIA

 

Projektowanie logotypów

Tablice reklamowe, banery, bilbordy

Plakaty

Potykacze reklamowe

Projektowanie druków firmowych:

Wizytówki

Papiery i teczki firmowe

Koperty firmowe

Foldery reklamowe / informacyjne, katalogi

Ulotki

Wydruki cyfrowe

Zaproszenia, pocztówki, kartki świąteczne

Etykiety

Menu do restauracji

Fotografia

- zdjęcia produktów, fotografie wnętrz, pack-shoty, billboardy, katalogi

Fotografia do celów prywatnych - porftolio dla aktorek i modelek, fotografia rodzinna.

Fotografia artystyczna - ciągle szukam nowych inspiracji

Nasze usugi fotografii.

produktowa

 menu restauracyjne

 fotografia reportażowa

 profile firmowe

FOTOGRAFIA

Zapewniamy też obsługę w zakresie fotografii reklamowej. Na potrzeby reklamowe realizujemy sesje wnętrz, sesje wizerunkowe oraz usługi w zakresie fotografii korporacyjnej. Oferujemy też sesje fotografii produktu. Jeśli interesują Państwa profesjonalnie wykonane, atrakcyjne, przykuwające wzrok zdjęcia oferowanego przez Państwa produktu to zapraszamy do współpracy.

 

W dzisiejszych czasach drastycznie zwiększa się rola fotografii w życiu codziennym: wszędzie towarzyszą nam reklamy, internet i prasa. Obraz staje się głównym nośnikiem informacji i emocji. Jest także najskuteczniejszym medium reklamowym. Dlatego też najlepiej jest powierzać swoje pomysły i rozwój swojej firmy osobie profesjonalnie do tego przygotowanej. Ja specjalizuję się w takich dziedzinach fotografii jak:

Fotografia komercyjna - najważniejsze pola zastosowań:

Celem fotografii produktowej jest poprawa wyników sprzedaży i wyróżnienie produktów na tle konkurencji. Oferta skierowana do producentów, dostawców, właścicieli sklepów internetowych, rękodzielników, artystów, kolekcjonerów, itp.

Fotografia korporacyjna to przede wszystkim atrakcyjne wizualnie i przyciągające wzrok obrazy podkreślające osobowość i charyzmę portretowanych osób wspierające wizerunek organizacji. W tej kategorii wykonywane są między innymi zdjęcia siedziby firmy, dyrekcji, pracowników, zdjęcia parku maszynowego.

Fotografia reportażowa to dokumentacja fotograficzna głównego tematu reportażu oraz charakterystyczne elementy drugiego planu. Tak przygotowany reportaż okolicznościowy jest pełną i ciekawą ilustracją, w której zatrzymane gesty, mimika uczestników odzwierciedlają dynamikę wydarzeń. Odbiorca zdjęć reportażowych, stanie się naoczny obserwatorem i poczuje się, jakby brał czynny udział w wydarzeniu.

Fotografia architektury to zdjęcia we wnętrzach lub na zewnątrz obiektów, które mają na celu oddanie ich naturalnego piękna i uroku w oczach klientów.

 

 - fotografia produktowa/packshoty: katalogi produktów, aukcje, sklepy internetowe, archiwizacja cyfrowa obrazów/produktów kolekcjonerskich, menu restauracyjne, blogi branżowe, etc.;

- fotografia korporacyjna: strona internetowa, kalendarze, ulotki i broszury firmowe, gadżety reklamowe, fora branżowe, profile firmowe w takich kanałach Social Media jak: LinkedIn, GoldenLine, Twitter, Facebook, zdjęcia do CV, etc.;

- fotografia reportażowa: imprezy firmowe, eventy branżowe, koncerty, konferencje, seminaria, stoiska targowe, reportaże okolicznościowe, fotografia społeczna, etc.;

- fotografia architektury: fotografie wnętrz i architektury dla hoteli, pensjonatów, kawiarni, restauracji, obiektów sportu oraz agencji nieruchomości, etc.

 

 

USŁUGI FOTOGRAFICZNE

Śluby, uroczystości weselne..

Usługi fotograficzne w zakresie: - fotografii ślubnej - fotografii portretowej - fotografii okolicznościowej - fotografii reklamowej.

 

Nasze usługi obejmują.

 ŚLUBY

 ROCZNICE

 SPOTKANIA

 REPORTAŻE

 ZDJĘCIA REKLAMOWE

 REPRODUKCJE ZDJĘĆ

 PIERWSZA KOMUNIA ŚW.

Jestem osobą, która mocno sobie ceni owoc swojej pracy i zwraca szczególną uwagę na efekt końcowy.

 Usługa którą oferuję musi być niebanalna i dopracowana w każdym najdrobniejszym szczególe. Dokładam wszelkich starań, aby każdy element mojej oferty (w tym także materiały z których korzystam) były najwyższej jakości.

STRONA W BUDOWIE !!!

 

 

 

Usługi dla małych i średnich przedsiębiorstw.
Zajmij się działalnością firmy, a wsparcie reklamy pozostaw firmie APIXEL.

SKONTAKTUJ SIĘ

© 2014 All rights reserved. APIXEL.EU